0%

Andrew Prylam

Belarus // Minsk


SHARE

Biography


Andrew Prylam – Muzyka Trance to taki magiczny świat, w którym chcesz żyć wiecznie. To nieopisane uczucie, po prostu się unosisz i rozpuszczasz …
Trance to muzyka, która sprawia, że ​​odkrywasz siebie i ożywiasz. Popycha cię do przodu, nie stoi w miejscu. To sprawia, że ​​mimo wszystko pójdziesz dalej …
Odejdź od wszystkich rozmów i wyrzutów … Zaraz do nieba … I tu jesteś, idź i uświadom sobie … Ten Trance to całe twoje życie !!!
Andrei Prylazhinski – vel Andrew Prylam, pochodzi z Białorusi. Jego kariera DJa rozpoczęła się w 2010 roku, a jego ulubionym stylem muzycznym jest Trance.
Jego pasja do muzyki tanecznej pojawiła się w 2010 roku, kiedy odkrył muzykę House. Później uczęszczał na kurs DJingu, który całkowicie zmienił jego życie.
Pierwszy „oficjalny” miks Andrei został nagrany pod koniec 2011 roku. Wtedy zaczął pisać utwory.
Kiedy po raz pierwszy wystąpił w klubie, usłyszał muzykę Trance, wszystko się zmieniło i pomyślał, że znalazł to, czego potrzebował.
Andrei był artystą rezydentem na kilku stacjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nagrał na kilku wytwórniach: TranceRegion Records (2013), Free Access [Exia Recordings] (2015).
Co może zobaczyć na przyszłość? – aby dać ludziom świetną muzykę i dobry nastrój.

 

Music


Menu
Play Cover Track Title
Track Authors