fbpx
0%

Jordy Jurrius

Netherlands // Arnhem


SHARE

Biography


Share with:

  • Facebook
  • Google


W wieku 33 lat zadebiutował jako DJ w październiku 2009 r. W The Floating World Events w Nijmegen (Holandia), organizowanym przez DJ / producenta Marc Simz (Resident Matrixx, Black Hole Recordings, Armada, Spinnin),
i zostałem rezydentem DJ. Kiedy Marc był zbyt zajęty, przejął organizację i zorganizował kilka imprez do końca 2012 roku.

Jego kariera porusza się bardzo szybko po pojawieniu się w Miami u boku Markusa Schulza, Glenna Morrisona, Marcusa Schossowa, Mike’a Saint-Julesa na oficjalnej imprezie otwierającej Winter Music Conference 2010.

Jordy grał już obok znanych nazwisk na scenie trance, takich jak:
Ronski Speed, Markus Schulz, Glenn Morrison, Mike Saint-Jules, Tritonal, Marcus Schossow, Kaeno, Marc Simz, Ron van den Beuken, Jochen Miller, Artento Divini, RAM, Mark Norman.

Zaczął pracować w radiu jako rezydent DJ-a w programie The Vanishing Point Kaeno na początku 2009 r., Pod koniec 2009 r. Założył swój własny dwutygodniowy program radiowy „Translucent Waves” i nadal emituje te dni jako comiesięczny pokaz
w 3 internetowych stacjach radiowych: Insomnia FM, Lazer FM i KlubHouse Radio.
W swoim programie możesz spodziewać się kilku stylów, takich jak Trance, Progressive, Uplifting, Tech Trance, Trance Classics, aby zabrać słuchaczy w muzyczną podróż.

A od 2014 r. Zaczął tworzyć koncerty / miksy promocyjne z różnymi stylami, jego inną pasją oprócz Trance: Deep House, Tech House, Minimal i Techno.

Wydał swój pierwszy utwór w lipcu 2012 o nazwie MRI, został wydany na Seen Blue Records [Holandia] i wspierany przez Marc Simz, DJ Row, Stefan Viljoen i wiele innych.

Podczas występów Jordy’ego na żywo można oczekiwać, że różne style, takie jak progresywny, upliftingowy, trance, techno i tech house, wprowadzą tłum w odpowiedni nastrój.

Music


Menu
Play Cover Track Title
Track Authors