0%

LayDee Divine

Polska // Rzeszów


SHARE

Biography


*** LayDee Divine – Jagoda pochodzi z Rzeszowa.
W Muzyce Trance zakochała wiele lat temu , a swoich sił spróbowała w Radiach Internetowych. Bardzo często grywa Live jak i tworzy własne Sety Trance co można usłyszeć na Mixcloud.
Jagoda ma bardzo ciepły – przyjemny głos co przykuło największą uwagę słuchaczy. Dodając Piękny Gatunek Trance, który gra zyskała Bardzo szybko Wielkie grono swoich Ulubieńców.
Jej prawdziwa muzyczna przygoda rozpoczęła się w 2013 roku gdy zakupiła nowy sprzęt. Miała tak wielką Pasję, że sama doszła do wszystkiego krok po kroku z czego jest teraz bardzo dumna.
Muzyka Trance jest dla Niej jak Drugie Bicie Serca, Bez niej nie potrafi żyć.
Uwielbia grać Mocny Energiczny Trance Uplifting z domieszką Emotionalu, lecz często wraca wspomnieniami do Trance Classic.
Rok 2017 okazał się dla niej rokiem przełomowym , w którym zaczęło być o Niej naprawdę głośno….
Jej Niesamowite Mieszanki Trance’u zaczęły się przewijać między dużymi Wytwórniami Muzycznymi jak i licznymi Producentami Trance’u. Jagody Guest Mixy mieliście okazję już usłyszeć między innymi w takich Wytwórniach jak : Trancer Recordings , Abora Recordings.
Jej Podcast Gościnny wypuścili także : Alex John Georgoulis , Lisa Owen , Andrew Prylam , Trance Army ,AirLab7 , Mr.Smith jak i wiele innych DJ.
Dzięki tym Sukcesom poczuła jeszcze Większą Miłość i Zapał do tego co robi…

Music


Menu
Play Cover Track Title
Track Authors