fbpx
0%

Joe Kool

USA // Detroit/Los Angeles


SHARE

Biography


Joe Kool nie jest Twój run-of-the-DJ Młyn, podjął głębokiej muzyki House i dynamiki show radiowego na nowy poziom, i naprawdę przynosi jego zasług artystycznych do czołówki, pozwalając mu wyrazić odpowiednie wibracje w fale radiowe.

I to jest najlepsze słowo, aby opisać Joe Kool: VIBES. Jego Deep House narracji i stylów zagłuszania obejmuje szeroki wachlarz różnych elektronicznie napędzany wielu gatunków. Z klasycznych lat 80-tych Disco Vibe, a dziś wrażliwość głównego nurtu, Joe Kool kręci muzykę, która dotyka oryginalności i znajomości, pozostawiając wszelkie elektroniczne fan muzyki z zadowolonym Vibe. Lub połączyć termin: pogodzić-vibed.

Różne mixy i spiny Kool są bardziej tradycyjne, z dodaną przyprawą internetową jako jedną z głównych platform. On zdobył nieograniczoną ilość słuchaczy i uznanie jako DJ radio i nigdy nie zostawi Cię bez Vibe. I to jest słowo, które zawsze wraca do Joe Kool: Vibe.

Jego muzyka zapewnia również jedne z najlepszych przejść pomiędzy progresje Beat. To coś, co sprawia, że czujesz się jak nie chcesz go do końca. I w pewien sposób, ono nie robi '. Otrzymujesz coś nowego i świeżego z każdym przejściem. A jeśli szukasz solidny i niezachwiany hak, istnieje wiele kobiet haki, aby przejść wokół gramofony kilka razy, i nadal zostawiają cię z czymś oprócz (się domyślasz) Vibe.

Music


Menu
Play Cover Track Title
Track Authors
lectus et, velit, facilisis massa porta. suscipit diam
Przejdź do paska narzędzi