fbpx
0%

Mati


SHARE

Biography


 

Jestem muzykiem i mieszkam w Poznaniu. Tworzę muzykę elektroniczną, głównie dance, house, trance. Swoje utwory wydawałem w niezależnych, polskich i zagranicznych wytwórniach muzycznych jak: D.Max Recordings, Maraphobia Records, Afterworld Recordings i kilku innych. Moje produkcje były również grane w audycjach radiowych m.in. “Trance My Life with Martin Soundriver” czy “Soundtraffic” w warszawskim Radiu Hobby oraz w poznańskim Radiu Merkury.
Działam solo, ale współpracowałem z innymi artystami jak wokalistki Angel Falls, Iga Martin, Alba Kras, Rita Raga oraz z DJ’em Angelo Abresso. Współtworzyłem kameralny projekt sceniczny z Izą Kaczmarek i Tomaszem Mazurem z zespołu Maleo Reggae Rockers. Moje kawałki otrzymały support od takich artystów i DJ’ów jak JES, Martin Soundriver czy DJ W!SS

Występowałem także przed publicznością w klubach i na festiwalach m.in:
– Festiwal Kolorów w Poznaniu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Trance Your Life, Klub Metronom
– We Love Trance, Fort Colomb Poznań
– Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim,
– Zion Wrocław w ramach kolektywu League of Trance,
– Festiwalu Detrix w Zawonii k. Wrocławia
– DobroFest w Chodzieży.

Nie jestem jednak dj’em. Na scenie odnalazłem się w formie koncertu/live actu grając na żywo własne utwory i remixy. W czasie występu korzystam z elektronicznych instrumentów klawiszowych i kontrolerów MIDI. Jest to na polskiej scenie muzyki elektronicznej rzadko spotykana forma. Jako artysta działam pod aliasem Mati.

 

 

Music


Music


 

 

Menu
Play Cover Track Title
Track Authors
Przejdź do paska narzędzi